Haberler

Bilimadamı ölmeden önce gerçek uzaylıların fotoğraflarını gösterdi

ABD’li ünlü bilim adamı Boyd Bushman’ın geçtiğimiz Ağustos ayında kaydettiği videoda uzaylıların fotoğraflarını gösterdi.

Yüzyıllardır uzaylıların varlığı iddia edilmiş ve gökyüzünde görülen Ufo’lar hep ilgi odağı olmuştu. Ancak her zaman merak konusu olan uzaylıların varlığı hiçbir zaman kanıtlanamadı. ABD’li ünlü bilim adamı Boyd Bushman, ölmeden önce yaptığı kayıt, uzaylıların var olduğunu bir kez daha ortaya attı. Bushman, ABD’de çok gizli projelerin yürütüldüğü Nevada eyaletindeki ‘Area 51’ olarak adlandırılan askeri üstte dünyaya ziyarete gelen uzaylıların varlığıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

ABD’li ünlü bilim adamı Boyd Bushman’ın geçtiğimiz Ağustos ayında kaydettiği videoda yaptığı itirafa göre, bu merkezde mühendis olarak çalışırken gizlice ele geçirilmiş uzaylıların fotoğrafları vardı ve bu fotoğrafları gösterdi.

 1414613096_679555364.jpg

ABD’li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 merkezini gördüğünü söyleyen Bushman, orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilimadamının olduğunu söyledi. İddiaya göre iki çeşit uzaylı vardı. Bunlardan uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olanların ‘Quintumnia’ adlı bir gezegenden geldiklerini ve dünyalılara daha yakın olduğunu diğer grubun ise daha düşmanca davrandığını söyledi.

Sonraki sayfalarda videodan görüntüleri ve uzaylıların fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir