Haberler

Swordsman: Gilded Wasteland için genişletme paketi yayınlandı!

Perfect World Entertainment’ın popüler dövüş sanatları MMO’su Swordsman tehlikeli yeni bölgeler, ölümcül zindanlar ve rekabeti körükleyen PvP seçenekleriyle genişliyor.

Jianghu’nun engebeli çölleri ve ıssız bozkırlarında geçen Gilded Wasteland’de oyuncular, kötülük timsali Eminence School ile son kalesinde kapışabilecekler. Yeni hikaye anlatımları, ayak basılmamış savaş alanları ve yeteneğinizi zorlayacak PvP modlarıyla yepyeni ve son derece tehlikeli instance’lar dövüş sanatları temalı bu popüler RPG’de oyuncularla buluşacak.

Swordsman: Gilded Wasteland oyuncuları Kadim Çin’in yemyeşil ortamlarından alıp Ping Liang, Dukhan ve Shadow Mountain Plains’in kurak bölgelerine götürüyor; oyunculara yeni instance ve zindanlarda savaşmaları için meydan okuyor. Ek olarak, yeni PvP fırsatları sayesinde guild savaşlarına ve arena kapışmalarına yeni oynanış seçenekleri geliyor. Bunlar arasında „deathmatch“ savaşları ve klasik oyun modlarına dövüş sanatlarına dair yeni bir soluk getiren „Capture the Lion“ modu da var.

1414614736_gilded-wasteland-5.png

Kıdemli oyuncular için bir seviye yükseltmesi yapıldı. Artık 89. Seviyeden 94. Seviyeye yükselmek mümkün. Yeni oyuncular ise geliştirilmiş seviye yükseltme sisteminden yararlanabilecekler. Tüm oyuncular, guild sistemine artık daha çok odaklanılmasının yanısıra, silah yapımından pet arkadaş eğitimine ve yeni PvP deneyimlerine kadar birçok alandaki iyileştirmelere tanık olacak.

Swordsman ücretsiz oynanabilen, dövüş sanatları ve Wuxia temalı bir MMORPG’dir. Kitapları dünya çapında 100 milyondan fazla satan yazar Louis Cha’nın bol ödüllü Wuxia romanlarından esinlenerek yaratılmış zengin bir evrende geçer. Kelime anlamı “dövüş kahramanı” olan ve dövüş ustalarının destansı öykülerini anlatan Çin kökenli Wuxia türünün tüm efsanevi özellikleri Swordsman’de oyuncuları bekliyor. Oyuncular maceraya Swordsman’in 10 belirleyici dövüş sanatları okulundan birinde öğrenci olarak başlıyorlar ve hem düşman okulların öğrencileri hem de kudretli Ming hükümetiyle tehlikeli savaşlara girerek efsanevi dövüş yeteneklerinde ustalaşıyorlar.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir