Haberler

Samsung cihazlar hayatınızı kurtarabilir! Nasıl mı?

Samsung cihazlar potansiyel olarak hayatınızı kurtarabilir!

Allah korusun her gün her birimiz ırk, cinsiyet, yaş ya da yer fark etmeden talihsiz kazalarla tehlike altında olabiliriz. Böyle durumlarda dünya genelinde oldukça yaygınlaşan ve hemen hemen herkeste bulunan akıllı telefonlarda kullanılan bazı uygulamalar acil durumlarda hayat bile kurtarabiliyor.

Bu alanda örnek verecek olursak Samsung, cihazlarında sunduğu Acil Modu ile üst kademe portföyünün en kullanışlı uygulamalarından birini sunuyor. Samsung Galaxy S5’in yanı sıra Galaxy Note 4 ve Note Edge’da da bu uygulama mevcut.

1417964189_201096ehvur4z44ut86u8pehk1x6.jpg

Acil Modu işlevselliği ile acil durumlarda telefonunuz güvenilir bir kişi ile irtibata geçiyor. Acil Modu (Emergency Mode) Ultra Güç Tasarrufu özelliğinde olduğu gibi telefon, internet ve bazı diğer uygulamalara erişim sağlar. Acil durumda bulunduğunuz konumu arkadaşınıza mesaj olarak gönderir ve ayrıca kolayca el feneri içinde bulunan yüksek sesli alarmı etkinleştirebilir.

Peki Acil Mod nasıl etkinleştirilebilir? Sonraki sayfalarımızda Acil Mod’un nasıl etkinleştirebileceğinizi inceleyebilirsiniz.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir