Haberler

Kurumlar, Unify’ın esnek ve kullanıcı dostu çözümlerini tercih ediyor

Çözüm ve hizmetlerle şirketlerin verimliliklerini artırmaya odaklanan Unify, çalışanların kendi işlerine odaklanabilmelerini yardımcı oluyor.

İnternet erişimine sahip cihaz sayısının artmasıyla birlikte mobilitenin hâkim olduğu bir çağa girdik. Hem şirketler hem de son kullanıcılar bir dönüşüm yaşıyorlar. Mobilite, özellikle şirketlerin iş süreçlerini ve iş yapış şekillerini önemli ölçüde değiştiriyor. Dolayısıyla hizmet ve çözümlerde mobilite ağırlık kazanıyor ve bu eğilim önemini giderek artırıyor. Diğer bir önemli eğilim ise çalışanların kendilerine ait cihazları şirket içerisinde kullanabilmelerini sağlayan BYOD (Kendi Cihazını Getir) kavramı. Bu kavram, şirketlerin BT kaynaklarını daha iyi yönetmelerini ve şirket içi politikalarını gözden geçirmelerini zorunlu kılıyor.

Mekândan bağımsız esnek ve yeni çalışma olanakları

Unify’ın Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, tümleşik iletişim çözümlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu: “Günümüzde mobilite, ölçek fark etmeksizin her kurum için önemli bir faktör haline geldi. Değişen çalışma yöntemleri sonucunda yöneticiler ve çalışanlar, bilgiye her an, her yerden erişmek istiyorlar. Şirket kültürünün de evrildiği bu süreçte özellikle coğrafi olarak farklı yerlerde hizmet veren firmalar, çalışanlarına daha hızlı ulaşıp verimliliklerini artırmayı hedefliyorlar. Mekândan bağımsız esnek ve yeni çalışma olanakları, firmalara operasyon esnekliği ve rekabet gücü de sağlıyor. İletişim yazılımı ve servisleri alanlarında öncü firma Unify, mobilitenin tüm olanaklarını şirketlere sunarak onlara rekabette öne geçme fırsatı sağlıyor.”

 1423144473_circuit-1.jpg

İş sürekliliği garanti altına alınıyor

Günümüz şartlarında her an ve her yerden bilgiye ulaşmanın iletişim kurmanın bir zorunluluk hâline geldiğine dikkat çeken Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Bu gerçeği göz önünde bulunduran ve Siemens’in 170 yıllık güçlü Ar-Ge mirasını taşıyan Unify olarak, kurumların mobiliteden en yüksek şekilde yararlanmasını sağlayan çözümler üretiyoruz. Farklı lokasyonlardaki, bir binadaki ya da çok farklı yerlerdeki insanların tek bir noktada buluşmuşlarcasına haberleşmelerini mümkün kılıyoruz. Bu işi yaparken ses, video, chat, internet, presence management (mevcudiyet yönetimi) gibi iletişim yöntemlerinin tamamını kapsayan bir bakış açısıyla hareket ediyoruz. Ayrıca donanım, yazılım, kurulum, profesyonel hizmetler, kurulum sonrası bakım, eğitim gibi tüm süreçlerde uçtan uca servis mantığıyla yaklaşıyoruz. Bu çözümler tamamen Unify’ın entelektüel birikiminin bir ürünü. Donanımdan yazılıma, Ar-Ge’den yetişmiş insan gücüne kadar kendi kaynağımız. İnsan gücünün önemli bir kısmı da kanal yapısı içinde sertifikalaştırdığımız iş ortaklarımızdan oluşuyor.” dedi.

100’ü aşkın ülkede faaliyet gösteren Unify, iş süreçlerini kolaylaştırıyor

Unify’ın kurumların iletişim ve işbirliği yeteneklerini geliştiren, iş akışlarına daha az zaman harcayarak zaman kazanmalarını sağlayan çözümler sunan bir şirket olduğunu söyleyen Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Tüm iletişim gereksinimlerini katma değerli uygulamalar, çözüm ve hizmetlerle kolaylaştırıp verimlilik artıran bir çözüm ve hizmet portföyüne sahibiz. Birkaç çalışanlı şirketlerden coğrafi olarak dünyanın her tarafına yayılmış çok büyük şirketlere kadar çözün sunabiliyoruz. Şirketlerin iş yapış şekillerini basitleştirip verimliliklerini artırarak katma değer sağlıyoruz. 100’ün üzerinde ülkede 10 binin üzerinde çalışanımızla şirketlerin dönüşüm süreçlerinde önemli katkıda bulunuyoruz. Global 500 listesinde yer alan şirketlerin yaklaşık yüzde 75’i müşterilerimiz arasında yer alıyor.” bilgisini verdi.

Evrimsel ve esnek bir yaklaşım ile gelen verimlilik

Çözümlerini geliştirirken ve şirketlerde uygularken devrimsel değil, evrimsel ve esnek bir yaklaşım sergilediklerini belirten Tütüncüoğlu, “Bu sayede müşterilerimiz eski sistemlerinden Unify çözümlerine sancılı bir süreçle karşılaşmadan kolayca ve kademeli bir şekilde geçebiliyorlar. Sunduğumuz çözüm ve hizmetlerin odak noktasında, şirketlerin verimliliklerini artırmak bulunuyor. Böylece çalışanlar diğer işlerle uğraşmak yerine sadece kendi işlerine odaklanabiliyorlar. Çözümlerimizin esnekliği ve kademeli bir geçiş sağlaması, şirketlerin mevcut yatırımlarını korumalarını sağlıyor.” açıklamasında bulundu.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir