Haberler

Logitech K480 Bluetooth Klavye artık Türkçe!

PC, Mac, iOS ve Android’de çalışabilen Bluetooth klavye Logitech K480, Türkçe versiyonu ile artık daha hızlı yazma deneyimi sunuyor.

Logitech, bilgisayar platformu farkı gözetmeden, aynı anda üç farklı cihaza kadar kullanılabilen ilk masaüstü klavyesi Logitech® Bluetooth® Multi-Device Keyboard K480’ün Türkçe versiyonunu Mayıs ayında piyasaya sunuyor.

1430812655_logitech-customformatk480blackfob.jpg

Türkçe karakterler sayesinde artık aynı anda bilgisayarınızda bir rapor yazarken o sırada Easy-Switch™ hareketiyle akıllı telefonunuza gelen bir mesajı daha hızlı yanıtlayabilecek ve tabletinizden daha hızlı tweet atabileceksiniz. K480, ister Windows®, Mac®  veya Chrome OS™ bilgisayar kullanın, ister Android™ veya iOS tablet ya da akıllı telefon kullanın, bluetooth ile aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor. 

K480 ile masaüstü klavyenin rahatlığında alışkın olduğunuz tüm kısayol tuşlarını kullanarak yazabilirsiniz. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan K480’in standı, yazarken akıllı telefonunuzu ve tabletinizi rahatça görebileceğiniz en doğru açıda tutar. 

1430812665_logitech-customformatk480whiteknobdetail.jpg

·        Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 179 TL (KDV dahil)

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir