Haberler

Microsoft Office 2016 önizleme sürümü ücretsiz olarak indirilebilir

Birçok iyileştirmenin yer verildiği Office 2016 ikinci önizleme sürümü şimdi Windows 7 ve üzeri tüm PC’lere indirilebilir.

Microsoft dünyada yaygın şekilde kullanılan popüler ticari yazılımı Office’in yeni sürümü Office 2016’nın ikinci önizleme sürümünü yayınladı. Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerde ve ayrıca tabletlerde çalışacak yeni önizleme sürümü tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu. Gelişme aşaması hala devam eden Office 2016’nın 2015 sonunda resmen açıklanması bekleniyor.

Microsoft yeni sürümde Evrensel Uygulamalar dahil olmak üzere Office 2016’ya birçok yeni işlev getiriyor. Microsoft ikinci önizlemede Office paket programları  ile bulut tabanlı hizmeti Office 365’in entegrasyonu üzerinde duruyor. Bir başka yenilik OneDrive ve Outlook bütünleşmesi oldu.

Office 2016 önizleme sürümünün deneme süresi bittikten sonra Microsoft kullanıcılara iki yol sunuyor. Birinci henüz tam kapasiteyle çalışmayan deneme sürümde devam etmek. İkincisi ise Office 365 aboneliği veya orijinal ürün anahtarını satan alarak mevcut sürümü yükseltmek. 

Microsoft Office 2016 önizleme sürümü ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz. 

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir