Haberler

Görüntü İnşa Etme Sanatı İş İstasyonu ile Maksimuma Çıkıyor

Monster iş istasyonu modelleri, beklentilerinize kusursuz bir şekilde cevap vermeye hazırlanıyor.

Çalıştığınız sektör ne olursa olsun, ileri teknolojiye sahip, üstün performanslı Monster iş istasyonu modelleri, beklentilerinize kusursuz bir şekilde cevap vermeye hazırlanıyor.

Medyanın Kalbi, Monster İş İstasyonunda

Eğer medya ve eğlence sektöründe çalışıyorsanız, kurgu, montaj, özel efekt aşamalarında ihtiyaçlarınıza kusursuz, hızlı ve kesintisiz bir şekilde cevap verecek bilgisayar modelleri, işinizin önemli bir parçasını oluşturur. Ancak bu aşamada güçlü bir bilgisayara sahip olmanızı önemlidir. Medyanın kalbinin attığı bu işlemler için Monster, iş istasyonu modelleri ile öne çıkıyor. Gerek After Effects, gerek Edius gibi tüm aşamalarda bilgisayarını kusursuz bir şekilde çalıştırmayı amaçlayan iş istasyonu, yüksek performanslı işlemciler ve güçlü ekran kartlarını bir arada sunuyor. Pal, HD, UHD formatlaındaki görüntü ve medya çıktılarını hiçbir sıkıntı yaşamadan almanızı sağlayan iş istasyonu modelleri, yalnızca medya sektörü için değil, mühendislik ve mimarlık alanlarında da benzersiz çözümler sunuyor. CAD / CAM / CAE / PLM / BIM, AUTOCAD, Solidworks, Catia, ProEngineer, Ansys, Idecad, Sap 200, Netcad, 3Ds Max, Altium, Designer, Keyshot ve Adobe gibi programlar için oluşturulmuş farklı iş istasyonları, beklentiniz ne olursa olsun kusursuz bir şekilde işlemleri tamamlamanızı amaçlıyor. Farklı iş kolları için bileşenlerinde ufak değişiklikler yapılmış Monster workstation serileri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gerçek Renderlama Şimdi Başlıyor!

3D modelleme sırasında neredeyse herkesin kabusu haline gelen renderlama işlemi, Monster iş istasyonu modellerinde kusursuz bir şekilde çözülüyor. 3D bir sahne ya da model için gerekli olan doku, kaplama, ışık, renk, yansıma, gölge gibi tüm ögelerin hesaplanarak gösterilmesi yani resmedilmesi işlemi, özellikle medya çalışanlarının zamanını oldukça alıyor. Modellemeden oldukça farklı olan Renderlama işlemi için bir takım ek özelliklere sahip bir iş istasyonu kullanmanız gerekiyor. Sektörel çözümleri ile Monster iş istasyonu modelleri renderlama sürecini sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor. İstenilen görüntüye ulaşılması için hızlı ve yüksek performansta çalışan modeller, maxwell renderer ve vray gibi renderlama motorlarında dahi yüksek performansa ulaşmanızı sağlıyor.

Render işlemi boyunca ihtiyaç duyacağınız gücü karşılamak için Xenon veya I7 işlemciler ve Nvidia Quadro serisi ekran kartları ile donatılan workstation laptop, hızlı ve kesintisiz bir işlem elde etmenizi amaçlıyor.

Monster Deneyimi Her Zaman Yanınızda

Fokus Bilgisayar bünyesinde faaliyetlerine devam eden ve yalnızca laptop üretimi yapan Monster Notebook , tüm işlerinizi mobil bir iş istasyonunda toplamanızı sağlıyor. Masaüstü bilgisayarın tüm fonksiyonelliğini, dizüstü bilgisayarın işlevselliği ile birleştiren marka, zamana ve rakiplere karşı olan yarışınızda sizi her zaman bir adım öne çıkarıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman en önemli yatırımı olarak gören Monster Notebook , yaptığı önemli iş anlaşmaları ile yazılım ve donanım devlerinin desteğini tüm modellerinde yansıtıyor.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir