Haberler

SAP ve Imagine Dragons, One4 Projesi ile Mültecilere Yardım Edecek!

SAP ve Imagine Dragons, insani yardıma ihtiyaç duyan yüz binlerce mülteci için One4 Projesi’ni hayata geçirdi. Proje kapsamında Imagine Dragons’un ‘I was me’ şarkısından elte edilen gelirin tamamını BM Mülteciler Yüksek Komiserliği’ne (UNHCR) bağışlanıyor

SAP SE (NYSE: SAP), ve Imagine Dragons müzik grubu, özellikle Orta Doğu ve Avrupa’da acil insani yardıma ihtiyaç duyan yüz binlerce mülteci için harekete geçti. One4 Projesi kapsamında, Imagine Dragons’un “I Was Me” şarkısı iTunes.com/IWasMe adresinde kullanıcılarla buluşuyor ve “birliğin” gücü vurgulanarak kullanıcıların bu şarkıyı indirmesi teşvik ediliyor. Apple, KIDinaKORNER/Interscope ve Imagine Dragons bu satışlardan elde ettikleri gelirin tamamını BM Mülteciler Yüksek Komiserliği’ne (UNHCR) bağışlıyor. Ayrıca SAP de iTunes üzerinden yapılan ilk 5 milyon indirme işleminin her biri için UNHCR’ye 10 dolar-sent bağışta bulunacak.

1445510559_1445502502sapone4projectgorsel3.png

KIDinaKORNER/Interscope prodüksiyon şirketi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Imagine Dragons grubu, “I Was Me” şarkısını ilk olarak 12 Ekim’de Mannheim-Almanya’daki SAP Arena’da dinleyicileriyle buluşturdu. SAP Arena, grubun Smoke + Mirrors Avrupa turunun ilk duraklarından biri oldu.

Imagine Dragons solisti Dan Reynolds, One4 Projesi hakkında şunları ifade etti: “Mültecilerin yaşadıkları, her gün çok sayıda insanı etkileyen, acilen müdahale edilmesi gereken bir konu. Imagine Dragons olarak biz de bu sorunun çözülmesine yardımcı olmak, bir fark yaratabilmek amacıyla SAP ve Apple ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. ‘I Was Me’ şarkımız, hayatını geri kazanmaya çalışan bir insanı anlatıyor. Şu anda milyonlarca insan da aynı durumda. iTunes kullanıcılarının ve dünyadaki herkesin duruma bu hassasiyetle yaklaşacağını ve kullanıcıların yardıma ihtiyacı olan ailelere şarkıyı indirerek el uzatacağını umuyoruz.”

1445510581_1445502501sapone4projectgorsel4.png

“Dünyanın daha iyi bir yer haline gelmesine ve insanların yaşamlarını iyileştirmeye yönelik SAP vizyonumuz, kurum kültürümüzün önemli bir parçası,” diyen SAP Küresel CEO’su Robert Enslin projenin doğuşunu şöyle anlattı: “SAP’nin temellerinin dayandığı iki büyük gücü var; Bunlardan birincisi çalışanlarımız; diğeri ise müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve dostlarımızdan oluşan kapsamlı iş ağımız. Çalışanlarımızdan birinin bu iki gücü bir araya getirme fikri üzerine bu projeyi hayata geçirdik. One4 Projesi, SAP’nin, Imagine Dragons’un ve iTunes ekibindeki dostlarımızın sosyal sorumluluk anlayışlarını bir araya getiriyor. Güçlü iş birlikleri kurduğumuz ortaklarımızla harekete geçererek gerçekleştirdiğimiz bu proje, bir kişinin fikrinin, pek çok kişi tarafından desteklendiğinde ne kadar güçlü hale gelebileceğini kanıtlıyor.”

1445510601_1445503105sapturkiyegenelmdrzeynepkeskinsapcdojonathanbecher.png

Bölgesel çatışmalar ve şiddet olayları nedeniyle ülkelerini terk etmek zorunda kalan, büyük çoğunluğu Akdeniz’i geçip Avrupa’ya ulaşmak için yaşamlarını riske atan çok sayıda mültecinin kış yaklaştıkça daha da büyük sıkıntılar yaşayacağından endişe ediliyor. Bu duyarlılıkla geliştirilen One4 Projesi kapsamında elde edilen gelir, mültecilere yardım etmek üzere BM Mülteciler Yüksek Komiserliği’ne bağışlanacak. Proje hakkında detaylı bilgi için SAP.com adresindeki One4 Projesi sayfasında paylaşılacak. Destekçiler, “I Was Me” şarkısını iTunes’dan indirmenin yanı sıra, ilgili fotoğrafları da #one4 etiketiyle Twitter, Facebook ve Instagram’daki One4 Projesi sayfalarında paylaşarak bu sosyal dayanışma kampanyasına ayrıca destek olabilecek.

iTunes üzerinden “I Was Me” şarkısını indirerek BM Mülteciler Yüksek Komiserliğine destek olmak için tıklayın.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir