Haberler

Castapp Uygulaması ile Kendi Reklamınızı Kendiniz Yapın…

Kendi reklamınızı kendiniz yapın…

Castapp bugüne kadar gördüğünüz tüm uygulamalardan çok farklı. Hem markalar hem de uygulamayı kullanan kişiler için oldukça farklı olanaklar sunan Castapp, uygulama ve reklam dünyasına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

1444903972_castapp-2.jpg

Son yıllarda reklam dünyası, içinden çıkılamaz bir hal aldı. Televizyon, radyo, internet, reklam mesajları derken markalar reklamları için azımsanmayacak bütçeler harcıyor. Ancak bizler, yayımlanan reklamların çoğunu beğenmiyoruz hatta çoğu zaman o reklamları rahatsız edici buluyoruz. İşte tam da bu noktada Castapp devreye giriyor ve reklam dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Peki Castapp ‘in işleyişi nasıl gerçekleşiyor?

Castapp ‘i telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra Facebook hesabınızla tek tıkla uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamaya girdikten sonra karşınıza uygulamayı kullanan kişilerin çektiği videolar çıkıyor. Ekranı sağa doğru kaydırdığınızda ise markaların yer aldığı kampanya sayfasında sizleri birbirinden farklı markaya ait reklam konuları bekliyor. Castapp ‘in kampanya sayfasında yer alan markaların altında görünen ödüller ise o markanın kampanyası için belirlenen ödülleri gösteriyor. Burada yer alan markaların sayfasına girerek belirtilen kampanya başlığı altında 10 saniyeye kadar olan videonuzu çekiyorsunuz ve paylaşıyorsunuz. Bir kampanya içerisinde sayısız video çekme ve paylaşma imkanınız olmakla birlikte, videolarınızı tüm sosyal medya hesaplarınızda (Facebook, twitter vb.) paylaşmanız, videolarınızın izlenme sayısını arttırma konusunda büyük önem taşıyor. İşte tam da bu noktada kampanya için belirlenen süre içerisinde eğer çekmiş olduğunuz videolardan bir tanesi markanın kampanya sayfasında yer alan videolar arasında en fazla izlenme sayısına sahipse, kampanyanın içerisinde belirlenen hediye artık sizin olmuş oluyor.

Eğer siz de “REKLAM DEDİĞİN BÖYLE OLUR” diyorsanız ve birbirinden farklı hediyelerin sahibi olmak istiyorsanız Castapp dünyasında yer almak için hemen uygulamayı indirin, videolarınızı yüklemeye ve paylaşmaya başlayın.

Castapp ‘in ücretsiz bir uygulama olduğunu hatırlatarak android cihazınıza indirmek için buraya, IOS cihazınıza indirmek için ise buraya tıklamanız yeterli.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir