Haberler

HTC One A9 İnternet Hız Testi [Video]

HTC One A9’a güç veren Snapdragon 617’de bulunan X8 modemin performansına çok ama çok şaşıracaksınız…

HTC One A9 bir süredir test merkezimizde ve yine kimsenin yapmadığı testleri yaparak sizlere telefonu en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz. Bu noktada verdiğiniz destekten dolayı tüm okuyucularımıza çok teşekkür ediyoruz. HTC, One A9 ile üst segment pazarında farklı bir alternatif sunarken; Snapdragon 617 yonga seti telefonun amiral gemisi olarak algılanmamasına sebep oluyordu.

HTC One A9 Gerçek Kullanım Pil Testi [Video]

Snapdragon 615‘ten mimari açıdan bir fark sunmayan Snapdragon 617 yonga setinin en önemli farkı ise modem tarafında görülüyordu. Ses tarafında 24 bit 192 KHz desteği de sunan Snapdragon 617, 32 bit’te çalışan Snapdragon 615’e göre %10 daha fazla performans gösteriyordu.

Modem tarafında Gobi LTE modem‘den, X8 LTE modeme geçiş yapılan Snapdragon 617 yonga setine internet testi yaptık. Sonucu görünce gerçekten çok ama çok şaşıracaksınız. 

1451759622_htc-one-a9.jpg

HTC One A9 Uzun Kullanım Testi ve Son Değerlendirme [Video]

Testi şöyle gerçekleştirdik. Avea hattımızı HTC One A9‘a takıp SpeedTest uygulaması üzerinden test gerçekleştirdik. Snapdragon 615 kullanan Vodafone Smart 6 ile de testi gerçekleştirmek istedik ama yollanan telefonun SIM kilidi olduğu için Avea hattı çalıştıramadık. Gobi LTE modeme sahip olan Oppo Find 7 ile teste devam ettik ve bu noktada farkı anlık olarak sizlere sunduk. Aynı testi bir kez de Samsung Galaxy S6 Edge Plus ile gerçekleştirdik. Sonuçları görünce gözlerimize inanamadık; siz de inanamayacaksınız…

İşte HC One A9 modem testi…

Bu durum karşısında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı çok merak ediyoruz…

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir