Haberler

Google Glass Enterprise Edition sızdırıldı

Google Glass Enterprise Edition tanıtılmadan satışa sunuldu.

Pahalı bir fiyat etiketi ile Ebay sitesinde satışa çıkarılan Google’ın akıllı gözlüğü Google Glass’ın Enterprise versiyonu olduğuna inanılıyor. Google’ın resmi olarak piyasaya sürmediği Google Glass Enterprise Edition versiyonunun hafta sonu Ebay’da görüntüleri ortaya çıktı.

İlginizi çekebilir>>>Apple iPhone 6 uçakta patladı! 

Sızdırılan Enterprise versiyonu daha önceki Google Glass’ın pilot sürümünün küçük değişiklikler yapılmış hali gibi görünüyor. Yeni LED kamerası ve yeni şarj bağlantı noktası ile daha iyi bir tasarıma sahip. Daha önce de 9to5Google sitesi bir video yayınlamıştı ve videoya göre yeni akıllı gözlüğün 5GHz Wi-Fi bant özelliği bulunuyordu.

 1458551704_is-this-google-glass-enterprise-edition-2.jpg

Ayrıca Google haberleriyle iddialı bloglarda Google’ın harici bir pil tasarladığı iddiası ortaya atılmıştı. Google’ın Google Glass’ı piyasaya ne zaman sunacağı konusunda henüz bir netlik yok ama Ocak 2015’te Google Glass beta dönemi sona erdi.

1458551745_is-this-google-glass-enterprise-edition-1.jpg

Wall Street Journal, daha önce Glass kurumsal sürümünün sağlık sektöründe çalışanlara “sessizce dağıtıldığını” duyurmuştu. eBay üzerinden satışa çıkartılan Google Glass’ın dağıtılan bu sürümlerden birisi olabileceği de iddia ediliyor. Bu yeni versiyon Google Glass Çarşamba gününden bu yana teklif almaya devam ediyor ve dün gece teklif edilen en yüksek fiyat olarak 3600 $ teklifini gördü. Bu yeni teknolojiyi kimin açık artırmaya çıkardığı ise henüz net değil.

1458551814_is-this-google-glass-enterprise-edition.jpg


 

Skoda VisionS, iç mekanıyla göz kamaştırıyor1458545968_skoda-visions-ic-mekaniyla-goz-kamastiriyor0.jpg

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir