Haberler

Call of Duty: Mobile, ilk üç günde 35 Milyon indirme barajını aştı!

1 Ekim itibari ile Android ve iOS platformlarında oyuncuların kullanımına sunulan Call of Duty: Mobile, kısa sürede uygulama mağazalarının ilk sırasında yerini aldı. Yaklaşık 1,5 GB boyuta sahip olan ve PUBG Mobile’ın tahtını sallayabileceği düşünülen oyun ile ilgili detaylar haberimizde.

Call of Duty: Mobile, ilk üç günde 35 Milyon indirme barajını aştı!

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulduğunu sizlerle paylaştığımız Call of Duty: Mobile, kısa bir sürede milyonlarca kişinin ilgisini çekmeyi başararak,  İlk gününde iki milyon, ilk iki günde ise 20 milyon indirme sayısına ulaşmıştı.

Oyun; ABD, Japonya ve Hindistan başta olmak üzere birçok ülkede, üç günde 35 milyon indirmeyi geçerek hem Android hem de  iOS platformlarında en fazla indirilme oranına sahip olarak sıralamada zirveye yerleşti.

PUBG Mobile için önemli bir rakip olması beklenen yeni oyun için yapımcı şirket Activision, böyle bir popülarite beklemediğini belirterek durumu “şaşırtıcı” olarak değerlendirdi ve yüzün üstünde ülkede birinci sıraya yerleştiklerini ayrıca belirtti.

Aynı şekilde ülkemizde de birinci sırada olduğunu görmekte olduğumuz Call of Duty: Mobile oyununu indirmek için, aşağıdaki haberimizi tıklayabilirsiniz.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir