Haberler

SQL Server 2014’ün Şifreleri Bu Eğitimle Çözülüyor

SQL Server alanında dünyanın en tecrübeli eğitmenlerinden biri olarak anılan Benjamin Nevarez’in vereceği SQL Server Sorgu Düzenlemesi ve Optimizasyon Eğitimi 5 Aralık’ta

Tam gün sürecek olan SQL Server Düzenlemesi & Optimizasyon Eğitimi ile katılımcılar, etkinlikte daha iyi sorgular yazmayı ve daha verimli işleyiş planları oluşturmayı öğrenecekler.

SQL Server ile ilgilenen katılımcılar, 20 yıldan fazla bağlantılı veritabanları yönetimi tecrübesi bulunan, ‘SQL Server 2014 Query Tuning & Optimization’ (SQL Server Sorgu Düzenlemesi & Optimizasyonu) ve ‘Inside the SQL Server Query Optimizer’ (SQL Server Sorgu Optimizasyonu İçinde) kitaplarının yazarı Benjamin Nevarez’den başta düşük performanslı sorgulamalar olmak üzere karşılarına çıkan birçok problemin çözümüne dair ipuçlarına ulaşabilecek.

SQL Server 2014 için kritik bir özellik olan In-Memory OLTP (Hekaton) da bu özel eğitimin başlıca konularından biri olacak. SQL Server hakkında performans iyileştirmelerden sorgulama biçimlerine kadar birçok kritik içeriğin masaya yatırılacağı eğitimin biletlerine Biletino.com üzerinden erişilebiliyor.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir