Haberler

Panasonic ile NetMotion Wireless’den işbirliği

Panasonic NetMotion Wireless işbirliğiyle Toughbook ve Toughpad kullanıcılarına sunduğu mobil bağlantı ve güvenlik ayrıcalıklarını artıracak!

NetMotion Mobility, mobil işgücünün üretkenliği, güvenliği ve kontrolü için piyasadaki en güvenilir bağlantı yazılımı olarak biliniyor. Bir VPN’den çok daha fazlasını ifade eden Mobility değişen ağ koşulları üzerinden uygulamalara düzenli erişim sağlayarak mobil çalışanların gittikleri her yerde üretken kalabilmelerine olanak tanıyor. NetMotion Locality ise uygulamalar, cihazlar ve kullanıcıların hücresel ve GPS tabanlı ağ performanslarını ölçüp yönetiyor. Locality, Mobility ile birlikte ya da halihazırda bir VPN çözümüne sahip olan müşteriler için tek başına sahip olunabilecek bir ürün. 

Panasonic Avrupa Kurumsal Mobil Çözümler Pazarlama Genel Müdürü Jan Kaempfer konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yapıyor: “Panasonic Toughbook ve Toughpad mobil cihazlar, müşterilerimizin çalışma şartlarından bağımsız olarak diledikleri işi sonuçlandırabilmelerine olanak tanıyor. Bununla birlikte zorlu şartlar genellikle mobil ağ erişiminin de zor olması anlamına geliyor. Mobility ve Locality yazılımları bu noktada devreye girerek, kullanıcıların kritik öneme sahip kurumsal uygulama ve verilere sürekli olarak erişebilmelerine olanak tanıyorlar.”

NetMotion Wireless İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdürü Erik Helms ise şunları söylüyor: “Panasonic, mobil çalışanların sahada üretkenliklerini sürdürebilmeleri için güvenebilecekleri güvenilir ve dayanıklı dizüstü bilgisayarlar ve tabletler üretmesiyle sektörde önemli bir bilinirliğe sahip. Mobility ve Locality yazılımlarımızı bu cihazlarla birlikte sunacak olmamız, Panasonic’in felsefesinin doğal bir uzantısı niteliğindedir. NetMotion mobil çalışanların güvendiği kanıtlanmış bağlantı ve güvenlik deneyimini sağlayacaktır.”

VDC adlı araştırma şirketinin Mart 2014’te sağladığı verilere göre Panasonic, 2013 yılında dayanıklı ve uzun ömürlü dizüstü bilgisayar satışlarında gelirlerine bakıldığında Panasonic Toughbook ile %66,4, dayanıklı kurumsal tablet satışlarında Panasonic Toughpad ile %50.4’lük bir oranla Avrupa çapında pazar lideri olmuştur.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir