Haberler

Steve Wozniak Apple Watch hakkında konuştu

Efsanenin kalan son parçası konuştu.

Steve Wozniak Apple’ın kurucu ortağıdır. Özlemle andığımız Steve Jobs ile California’da bir garajda kurdukları Apple CO’yu halka arzettikten sonra yaşanan fikir ayrılıklarından sonra şirketten ayrılan Steve Wozniak’ın Apple’a kırgın olduğu ile ilgili yorumlar yapılsa da Woz’uın böyle hissetmediği ortadaki bir gerçektir.

Steve Wozniak zaman zaman “Android telefon kullanıyorum” açıklamalarında bulunsa da halen Apple Store’da sıra bekleyip iPhone alacak kadar firmaya bağlıdır.

Steve Wozniak yaptığı son açıklalarda Apple’ın yeni nesil akıllı saati ile ilgili fikirlerini açıkladı. Şu anda Nixie Watch kullandığını gösteren Woz, Apple Watch’u ise heyecanla beklediğini dile getiriyor. 

 

1424353493_adsiz.png

Bunun yanında Wozniak’ın Apple’ın son dönemde Apple Car üzerinde çalıştığını ve kendi kendine gidebilen bir araç için yeterli miktarda veri biriktirmesi yaptığınıda dile getiriyor.

1424353622_icar.jpg

Apple’ın iPhone 6 ve iOS 9 ile birlikte daha iyi bir sesli asistan hizmeti (Siri) sunabileceği yorumlarını da konuşmasına ekleyen Steve Wozniak’ın Apple’ın yapay zeka üzerine yoğun bir çaba sarfettiğini de dile getiriyor.

Dünyanın en zengin şirketi Apple’ın önümüzdeki yıllarda çok daha büyük işlere imza atacağını düşünmekteyiz…

Steve Wozniak ile yapılan ropörtojı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir