Haberler

CES 2016: Razer Nabu Watch Çift Ekranlı Akıllı Saat Ön İnceleme

Razer’ın çift ekranlı akıllı saati Nabu Watch modelini değerlendiriyoruz

CES 2016 fuarındaki inceleme turumuza Razer ile devam ediyoruz. Casio’nun sıradışı akıllı saatinin ardından şimdi de oyuncu aksesuarlarıyla tanınan Razer’ın nabu Watch adını verdiği saati sizlere aktaracağız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR>> Casio WSD-F10 Akıllı Saat Ön İnceleme

Ülkemizde daha cok oyunculara özel ekipmanlarla tanınan razer’ın nabu watch isimli akıllı saati, çift ekran ve çift bataryaya sahip yapısıyla teknik anlamda oldukca farklı görünüyor.

Saatin birinci ekranı, bildiğimiz dijital saat ve aydınlatma özelliğine sahip. Bu ekranda dünya saatleri, alarm, kronometre, geri sayım sayacı ve Bluetooth ile senkronlu olarak çalışma özellikleri yer alıyor.

Cihazın OLED yapıya sahip ikinci ekranı ise bildirimler, fitness takibi, saatten saate iletişim gibi verileri gösteriyor. Fitness takibi kısmında ise yakılan kalori, atılan adım sayısı ve katedilen mesafe gibi bilgiler yer alıyor. Razer Nabu Watch modelinde yer alan bataryalardan ilki standart saat pili ve yaklaşık 1 yıllık kullanım ömrü sunuyor.

Saatte yer alan ikinci pil ise şarj edilebilir yapıya sahip ve tek şarj ile 1 haftaya varan pil ömrü sunuyor. Standart ve Forged Edition olmak üzere iki farklı modelde üretilecek olan saatin fiyatı ise 150$ ve 200$ olarak belirlendi.

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir