Haberler

MSI R9 NANO 4G küçük ama etkili!

Boyutu değil işlevi önemli sözünün kanıtı; MSI R9 NANO 4G tanıtıldı.

MSI, devrim yaratacak AMD R9 Nano modelinin çıkışını duyurdu. MSI R9 Nano 4G ile MSI, ödüllere doymayan AMD R9 ürün gamına üst sınıf yeni bir ekran kartı ekliyor. Hem Intel, hemd AMD platformları ile uyumlu olan AMD R9 Nano ekran kartı, AMD‘nin şu ana kadar ürettiği en yenilikçi ve gelişmiş grafik işlemcisini taşıyor.Bütünleşik yüksek bant genişliğine sahip bellek (HBM) teknolojisi sayesinde önceki GDDR5 belleklere oranla %60 daha yüksek veriyolu sunuyor. 4096 bit bellek arayüzü ise hem güç, hem de verimlilik anlamında inanılmaz bir gelişmeye imza atıyor. Yalnızca 15 cm uzunluğu ile Mini-ITX PC’lerin artan egemenliğine de uyum sağlıyor. 

1442393171_msi-r9-nano-4g-photo4.jpg

AMD R9 Nano 4G ve MSI Z170I GAMING PRO AC anakart, ufak boyutlarda, fakat son derece güçlü bir oyun makinesi yapmak için mükemmel bir kombinasyon. Boyutlarına rağmen bu anakart DDR4 Boost, Audio Boost 3 ve MSI GAMING LAN gibi bir çok oyun özelliği taşıyor. Taşınabilir bir oyun sistemi toplamak için artık daha azıyla yetinmek zorunda kalmayacaksınız.

1442393239_msi-r9-nano-4g-photo-big2.jpg

 

MSI R9 Nano 4G ekran kartı, 4K ve VR oyun deneyimi için geliştirildi. DirectX 12, OpenGL 4.5 ve VulkanTM API desteğinin yanı sıra monitör yapılandırmasında da son derece esnek. AMD Eyefinity teknolojisi ile görüş alanınızı genişletebilir, DisplayPort MST hub ile 6 adede kadar monitörü aynı anda oyun için kullanabilirsiniz. Oyuncular ayrıca FreeSync özellikli monitörlerle akıcı bir 4K oyun deneyimi yaşayabilirler.

 

En yüksek ayarlarda ve yüksek FPS değerleri ile maksimum seviyede oyun deneyimine hazır olun! Bu 15 cm boyundaki ekran kartı üzerinde AMD CrossFire multi-GPU teknolojisi ile 4 adede kadar GPU kullanabilirsiniz.

1442393339_msi-r9-nano-4g-afterburner2.jpg

MSI’ın özel Afterburner hızaşırtma aracı ile kullanıldığında oyuncular MSI R9 Nano 4G çekirdek hızlarını yeni oyunlarda daha yüksek bir performans elde etmek için arttırabiliyor, GPU sıcaklığını algılayan gelişmiş fan hızı denetimi sayesinde optimal akustik performans elde edebiliyorlar. MSI Afterburner, Predator video yakalama yazılımına da destek veriyor ve masaüstü bilgisayara bağlı olan ekran kartını akıllı telefon üzerinden izleme ve kontrol edebilme özelliği sunuyor. Yerleşik Kombustor burn-in test özelliği sayesinde MSI Afterburnerekran kartından en iyi performansı almak isteyenleri için vazgeçilmez bir araç

 

Author

AP Yazılım

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir